circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За запоріжцями закріплять субсидії на управління будинками

23.11.2017, 11:19

text
Поділитися:

На сесії міської ради, за пропозицією депутатів, до порядку денного було внесено проект рішення про забезпечення права жителів на отримання субсидії на надання послуги з управління житловим будинком за листопад – грудень 2017 року, повідомляє прес-служба мерії.

Відзначимо, відповідно до нормативних документів управління праці та соціального захисту населення зобов’язані нараховувати запоріжцям субсидії. Це стосується і послуги з управління житловим будинком. Джерелом погашення субсидії є державний бюджет. Однак на даний момент, до внесення змін до Бюджетного кодексу, в держбюджеті не передбачено статтю на виплату субсидії саме за цією статтею.

– Городяни мають право на субсидію. Запоріжцям неважливо, як буде вирішена проблема з виплатою субсидії на послугу з управління житловим будинком. Людям важливо, щоб вона була вирішена на їх користь. Фактично цим рішенням ми зафіксуємо нарахування субсидії. Необхідно показати людям в платіжках, скільки необхідно платити їм, а скільки компенсує держава. На даний момент, коштів на це в держбюджеті немає, але нараховувати субсидію на зазначену послугу ми зобов’язані, – зазначив Володимир Буряк.

Пропонований проект рішення надає механізм для фіксації права на нарахування жителям субсидії. Це будуть фактично фінансові зобов’язання, які повинні бути погашені після внесення необхідних змін до законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: