circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За звання кращої спортивної родини змагалися запорізькі сім’ї

26.09.2018, 13:33

text
Поділитися:

Спортивне свято для незвичайних родин. У Запоріжжі триває конкурс серед опікунів та прийомних батьків. За звання кращих піклувальників у спортивному етапі конкурсу змагались 13 команд. Кожна команда — сім’я, яка взяла на виховання дитину, що опинилася в складних життєвих обставинах.

13 родин-учасників на шкільному стадіоні шикуються перед суддівською колегією. Перше завдання — презентація. Кожна команда придумала собі назву та девіз. Велика родина Цинцадзе — ще й яскраву танцювальну візитівку. “Запоріжжя” – гордо зветься команда родини Цинцадзе. Анна та Георгій виховують шістьох дітей, п’ятеро з яких — прийомні. Палко підтримують танцювальний перформанс свого 15-річного прийомного сина – Арсенія. В родині панує потужний командний настрій.

Змагання проходять в естафеті. Старші та менші за віком діти змагаються в різних категоріях. Виконання спортивних вправ не саботують і самі опікуни. Однак у деяких родинах кращі результати показали все ж діти. Антоніна Миколаївна у свої 68 років опікується онуками: 8-річним Богданом та 10-річним Владиславом. Онуки, за словами Антоніни Миколаївни, це її еліксир життя. Додають сил та завжди підтримують. Всі учасники сімейного турніру мають стати прикладом для запоріжців, які ще не наважилися подарувати любов та піклування прийомним дітям. На сьогодні понад 130 запорізьких дітей та підлітків чекають в інтернатах на опіку та піклування, батьківську турботу.

Спортивне свято серед прийомних родин має продовження. На переможців усіх етапів конкурсу чекає гала-концерт. Він відбудеться 28 вересня у Палаці дитячої і юнацької творчості. Компетентне журі відзначить усіх учасників та головного переможця у номінації “Народний опікун”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: