circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За звання найрозумніших змагалися студенти місцевих вишів

11.10.2018, 22:22

text
Поділитися:

“Битва універів” у Запоріжжі наближається до екватора. У черговому етапі зійшлися студенти всіх шести вишів-учасників проекту -- змагалися в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”. Боротьба за перемогу видалася запеклою. Все відбувалося на території Класичного приватного університету.

Столи розставлені, пляшки з водою теж -- останні приготування до гри “Що? Де? Коли?” у КПУ майже завершено. Вже за лічені хвилини в оудиторії зберуться кілька десятків молодих ерудитів. До цього організатори встигають провести короткий інструктаж.

Цьогорічна битва університетів проходить у 6 етапів — за кількістю вишів-учасників. Кожен організовує одне зі змагань. Студрада Класичного приватного університету взяла на себе підготовку інтелектуальної гри. У зоні відповідальності все, окрім питань. Цим займались професіонали зі сторони. Адже команда КПУ також бере участь у змаганнях, тому має бути у рівних умовах з іншими учасниками. За перебігом гри слідкуватимуть активісти студради, щоби ніхто не махлював. Нарешті все готово. Учасники морально налаштовуються на гру. Командам бажають вдалого старту і гра починається.

Витримавши два тури по 12 питань, першість виборола команда Запорізького національного технічного університету, друге — у ЗНУ, трійку призерів закрили студенти державної інженерної академії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: