circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

«Замок Попова» претендує на статус пам’ятки України

16.11.2020, 09:57

text
Поділитися:

12 листопада відбулося онлайн-засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

На засіданні Консультативної ради було розглянуто звернення в.о. директора Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова» Валерія Стойчева щодо направлення подання до Міністерства культури та інформаційної політики України про внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України об’єкта культурної спадщини «Палацовий комплекс «Замок Попова», який входить до складу музею-заповідника.

Під час обговорення істориками, архітекторами та краєзнавцями, які є членами Консультативної ради, були висловлені пропозиції та зауваження щодо порушеного питання.

Членами Консультативної ради було підтримано пропозицію Валерія Стойчева щодо внесення до Реєстру 7 об’єктів пам’ятки «Палацовий комплекс «Замок Попова» за видами архітектура, історія та категорією місцевого значення.

За результатами обговорень та прийнятих рішень Департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації буде підготовлене подання щодо занесення зазначеної пам’ятки до Реєстру та направлено облікову документацію Міністерству культури та інформаційної політики України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: