circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжанка потребує негайної допомоги

11.06.2018, 13:23

text
Поділитися:

Врятувати життя. Запоріжанка Юлія Лук’янчикова потребує допомоги. Жінка вже 4 роки лікує онкологію. У неї — рак головного мозку. Через складні операцію та хіміотерапію організм Юлі дуже ослаб. Минулого року на лікування жінка витратила близько сотні тисяч гривень. Зараз у неї немає можливості придбати навіть необхідні медикаменти.

Усе життя запоріжанка Юлія Лук’янчикова захоплювалася собаками. Тепер про це хобі, так само як і про більшість інших радощів, жінці довелося забути. Чотири роки тому у неї виявили онкологію головного мозку. Відтоді розпочалось довготривале лікування. Кожні 2 місяці жінка виїжджає до столиці. Там вона знаходиться під наглядом лікарів.

У Юлі є чоловік. Разом вони вже 12 років. Він постійно працює, аби якось допомогти дружині. На медикаменти щотижня витрачають близько півтори тисячі гривень. Поки чоловік на роботі, за жінкою доглядає 74-річна мати. Говорить, останнім часом Юлію не впізнати. Дівчина стала нервовою та дуже схудла.

Дітей у Юлі немає. Своїм сином називає лабрадора Потапа. Нещодавно він став кращим представником шоколадного окрасу. Однак радість господарки стримує хвороба. Сама жінка каже: їй потрібно лише “вичухатися” і разом вони переможуть на всіх виставках. Попереду у жінки — операція та хіміотерапія. Для цього Юлі потрібно близько п’ятдесяти тисяч гривень. Допомогти Юлії одужати може кожен. Номер банківської карти: 5168742205780681.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: