circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжанки вчили містян козацьким бойовим мистецтвам

13.08.2018, 11:47

text
Поділитися:

Жінка повинна бути не тільки вродливою, але й сильною. А також вміти самостійно відновлювати енергію. Так вважають представниці Запорізького жіночого козацтва. Аби довести це, влаштували на площі Маяковського унікальний майстер-клас. Навчали охочих козацьким бойовим мистецтвам та розповідали про магічні музичні інструменти.

На площі Маяковського запорізькі жінки опановують фланкіровку. Це – мистецтво володіння шаблею, яка була однією з улюблених видів зброї в козаків. Вправно володіти нею учасниць заходунавчають представниці Запорізького жіночого козацтва. Кажуть – фланкіровка дужекорисна для здоров’я. Світлана Павлік продемонструвала запоріжцям майстерність володіння арапником — козацькою холодною зброєю. Козаки дуже часто використовували її під час бою.

Аби відновити енергію, а також відчути гармонію з усім всесвітом, — потрібно лише зіграти на співочій чаші, стверджує Неля Кириченко. Каже, звуки давнього музичного інструменту мають магічну силу, вони навіть можуть очистити будинок від злих духів. Неля вважає, що ті, хто почув як співає чаша, обов’язково потраплять до раю.

Неля Кириченко розповідає: шаманський бубен має свою душу. А його звук — магічний. Каже, що він здатен не тільки відновлювати енергію в людині, а й навіть лікувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: