circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжанок вчили захищатися від нападників

06.11.2018, 14:38

text
Поділитися:

Як захистити себе від нападника. Про це запорізьким жінкам розповіли на занятті із самооборони. Курс самозахисту, який триватиме два тижні, розробили місцеві спортсмени та представники Всеукраїнської федерації “Спас”.

Замість звичайного уроку фізкультури – навички захисту від нападників. А замість школярів – бригада із двадцяти жінок. В одній із запорізьких шкіл розпочинається заняття із самооборони. Перед тим, як перейти до вправ, – спеціальна розминка за спасівською технікою від майстра бойових мистецтв Олександра Притули. Чоловік каже, що вправи тут нескладні. Їх може опанувати навіть непідготовлена людина. Проте у скрутній ситуації це може врятувати життя. До тренування долучилися жінки різних віку та професій. Опанувати мистецтво самооборони прийшли лікарки, домогосподарки та військові волонтерки. Деякі вирішили відвідати заняття та навчитися давати відсіч, бо вже стикалися із нападниками в реальному житті.

Ідея організувати такий гурток виникла у жінок, які місяць тому започаткували у Запоріжжі рух жіночого козацтва. Впевнені: сучасна жінка повинна не тільки гарно господарювати, а й вміти постояти за себе. Організатори зазначають: заняття із самооборони покликані познайомити жінок із основними принципами захисту та звільнення від нападника. Окрім практичних навичок, вони прослухають спеціальні лекції та працюватимуть у парах, аби закріпити отримані знання. Курс розраховано на 6 занять, які проходитимуть тричі на тиждень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: