circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці долучаться до масштабного студентського обміну

06.09.2019, 08:52

text
Поділитися:

За підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації у період з 6 по 13 жовтня громадською організацією «Глобал Офіс» за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) проводитиметься програма «GOxChange». Це національні обміни молоддю з метою формування відповідального лідерства, підвищення рівня громадської активності, міжрегіональної взаємодії та мобільності молоді.

Загалом програма працюватиме в чотирьох містах України: Харкові, Запоріжжі, Херсоні та Івано-Франківську. Протягом тижня її учасники обмінюватимуться досвідом, навчатимуться один в одного, зустрічатимуться з видатними громадськими та культурними діячами. Кожна команда працюватиме над проєктом на одну із запропонованих тем, досліджуватиме місто та створюватиме власні проєкти, які є бов’язковою умовою участі.

Нині в Запоріжжі вже розробляється програма перебування учасників «GOxChange». Про неї під час зустрічі говорили начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Власова та координатори програми «GOxChange». Учасники зустрічі підкреслили, що головний меседж обмінів – рішуче «ні» нудним екскурсіям, стандартним пам’яткам історії та запиленим музеям. Упевнене «так» пролунає на користь креативних хабів та коворкінгів, незвичних локацій, зустрічей з місцевими супергероями та командної роботи. Це незмінна філософія команди GOxChange. Українська молодь має бачити свою країну не через екрани телевізорів, а на власні очі, та робити свої власні висновки. Тільки тоді зросте кількість молоді, яка хоче тут жити, розвиватися і будувати сучасну Україну.

Участь у «GOxChange» можуть брати студенти закладів вищої освіти будь-якої спеціальності, які мають бажання працювати над реалізацією власних проєктів, а також активна молодь 18-23 років.

Зареєструватися можна за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScA3ZVLpIF3gTLGke4V77pE3XvtEVoic–ZTQ9DUKEK_d_v7Q/viewform

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: