circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці допомагають із придбанням інвентарю для спортсменів

25.11.2020, 09:03

text
Поділитися:

У серпні цього року було презентовано проєкт «Спортивні донати», який став невід’ємною підтримкою запорізького спорту. Завдяки цьому проєкту вже у вересні встановлений сектор для стрибків із жердиною в повній комплектації «Polanik».

Наступною стратегічною ціллю було визначено придбання гімнастичного містка. Цей місток потрібен спортсменам спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Металург» зі спортивної гімнастики для проведення навчально-тренувальної роботи та змагань на всіх снарядах багатоборства. Його використання підвищить рівень підготовки та технічні можливості гімнасток при виконанні необхідних акробатичних елементів. А також підвищить рівень складності виконання вправ та дасть можливість удосконалити техніку виконання на змаганнях найвищого рівня. Гімнастичний місток, який сьогодні використовується в спортшколі, вичерпав термін свого використання та не придатний для забезпечення повноцінного тренувального процесу спортсменів. Кошти на придбання цього спортивного інвентарю вже зібрані, але, на жаль, в Україні його не можна придбати, лише в Німеччині. Проведено перемовини і з’ясовано, що він буде доставлений в країну не раніше 20 лютого 2021 року. Тому, щоб не гаяти жодної хвилини, вирішено придбати інвентар, який був визначений третьою стратегічною ціллю проєкту: пульсометр Polar M 430 (2 шт.), універсальний набір для самомасажу та регенерації м’язів усього тіла «Blackroll/Blackbox set», універсальний апарат для проведення лікувальної терапії і зняття болю «ДЕНАС ПКМ 2016», портативний ручний масажер для тіла «Guru Pro (PH- 754)», а також м’ячі для пляжного волейболу.

Наразі підтримка спортсменів відділень легкої атлетики та пляжного волейболу Школи вищої спортивної майстерності є дуже актуальною. Легка атлетика у Запорізькій області є одним з найуспішніших видів спорту за кількістю чемпіонів Олімпійських ігор (Тетяна Самойленко та Тетяна Пророченко), медалістів (Олеся Повх та Марія Ремень), учасників, призерів чемпіонатів світу та Європи. Саме тому легка атлетика визнана пріоритетним видом спорту як в Україні так і в Запорізькій області. На теперішній час наша спортсменка Катерина Климюк (біг на 400м) вже виборола ліцензію з легкої атлетики, яка є квитком на найближчі літні Олімпійські ігри.

Спортсмени відділення пляжного волейболу ШВСМ є також гордістю Запорізького краю. Наша чоловіча пара має багато нагород європейського ґатунку, вони очолюють рейтинги престижних турнірів і готуються до участі у Літніх Олімпійських іграх. У 2020 році жіноча пара з волейболу пляжного стала переможницею Чемпіонату Європи серед жінок.

Придбаний інвентар полегшить навчально-тренувальний та відновлювальний процеси спортсменів та дасть поштовх до нових найкращих результатів.

Вже 04 грудня у приміщенні ШВСМ відбудеться чергова зустріч спортивної громадськості області, де і буде передано інвентар, визначений третьою стратегічної ціллю.

Нагадуємо, що кожен може долучитися до унікального проєкту «Спортивні донати».

Сайт https://sport-donations.zp.ua

Instagram https://www.instagram.com/sportdonationszp

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: