circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці можуть моніторити ситуацію з коронавірусом онлайн

20.03.2020, 11:28

text
Поділитися:

На сайті Національної служби здоров’я України розміщено корисний дашборд https://nszu.gov.ua/covid/dashboard під назвою «Оперативний моніторинг ситуації із кількістю госпіталізованих осіб з підозрою та підтвердженими випадками захворювання на COVID-19 в Україні».

Наразі дашборд працює у тестовому режимі. Звичайно, зручніше його продивлятися на комп’ютері, ніж у смартфоні, адже він має великий обсяг інформації. Важливо, що інформація на сайті постійно оновлюється.

За даними НСЗУ можна побачити, що в Україні на сьогодні 223 особи, які чекають на результати лабораторного дослідження, з них 162 – госпіталізовані. Найбільше таких осіб у Чернівецькій області (60), 34 – у Львівській області. У Запорізькій області поки тільки семеро людей очікують на лабораторні дослідження. У той же час, в Україні підтверджено 18 випадків. З них 16 – активних. На жаль, вже двоє українців померло. Поки не зафіксували жодного випадку, коли пацієнт одужав. Це пов’язано із достатньо невеликим терміном хвороби.

Окрім даних по пацієнтах у дашборді можна побачити: кількість медичних закладів, які готові приймати пацієнтів на лікування та обсервацію, ліжко-місць, апаратів штучної вентиляції взагалі по країні та по областях, скільки з’являється підозр тощо.

На сайті Служби здоров’я є також окремі сторінки з інформацією для пацієнтів та лікарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: