circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці отримують адмінпослуги без черг та паперової тяганини

23.01.2020, 20:21

text
Поділитися:

Напевно ще є люди, для яких вирішення адмінпитань асоціюється з купою довідок, роздруківок та величезними чергами. У Запоріжжі вже кілька років працюють над тим, щоби позбавитися таких стереотипів. У тому числі за допомогою ЦНАПів.

Термінали для електронної черги, звукові повідомлення та комфортні місця для очікування. Це відділ Центру надання адміністративних послуг у Вознесенівському районі. Один із шести, які входять до мережі ЦНАПів міста. Обов’язкова умова кожного з відділів — зручний сервіс. До електронної черги можна записатися онлайн або ж прямо на місці через термінал.

Процедуру вже пройшов Євген Дмитрович та потрапив до свого спеціаліста. Каже, послугами цього ЦНАПу користується не вперше. Адміністраторка Інна Тархова, яка вже допомогла пану Євгену, розповідає, з якими питаннями запоріжці приходять найчастіше. Зокрема це реєстрація нерухомого майна, договорів оренди, реєстрація фізичної особи підприємця та інші.

На сьогодні ЦНАП -- єдиний орган, який згідно із законом надає вирішення будь-якої адміністративної послуги. Нині тут очікують розширення сервісу “Мобільний адміністратор”. За словами Марини Глущенко, заступниці директора Департаменту надання адміністративних послуг цей сервіс розрахований на ту категорію населення, яка за станом свого здоров’я не може відвідувати філії ЦНАП. На початку роботи сервіс надавав 14 адмінпослуг. Наразі писок розширили до 36. Після оформлення заявки, пояснюють у профільному департаменті, до того, хто звернувся по допомогу приїде спеціаліст у супроводі правоохоронця та вирішить потрібне питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: