circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці поскаржилися міському голові на аварійні дерева та розбиті дороги

30.08.2019, 09:11

text
Поділитися:

Ремонт балкону. Відновлення дорожнього покриття. Кронування та видалення аварійних дерев. Це лише частина питань, з якими запоріжці прийшли на особистий прийом до міського голови Володимира Буряка. За результатами зустрічі профільні департаменти, районні адміністрації міської ради, керуючі компанії отримали доручення щодо вирішення піднятих громадянами проблем.

Міський голова Володимир Буряк провів традиційний особистий прийом громадян. Серед актуальних питань – ремонт житлового фонду, внутрішньо будинкових мереж та інше.

Зокрема Людмила Салахутдінова, яка мешкає в будинку по вулиці Військбуд, звернулася щодо ремонту аварійного балкону у її квартирі. Міський голова доручив керуючій компанії «Мрія» разом з Шевченківською районною адміністрацією, департаментом ЖКГ обстежити стан балкону та усунути його аварійність.

– Аварійний ремонт балкону має бути виконаний цього року. Але вважаю неправильним обмежитися лише цим. За результатами обстеження будівлі визначити ремонтні роботи, які потрібно виконати на цьому будинку. Включити будинок до титульного списку ремонтів на наступний рік, – зазначив Володимир Буряк.

На вулиці Харчовій інша проблема. Незадовільний стан дороги біля масложиркомбінату. Її ремонтували, але фактично вона знову зруйнована великовантажним транспортом, який заїжджає на це підприємство. Міський голова доручив керівництву Шевченківської районної адміністрації зустрітися з керівництвом підприємства та вирішити питання ремонту. Також мешканці одного з будинків по вулиці Цегельній поскаржилися на стан будинку.

– Ми не можемо за кошти бюджету постійно ремонтувати дорогу, яку потім руйнує великовантажний транспорт, необхідний для роботи цього підприємства. Тому саме підприємство має взяти участь у вирішенні цього питання. Також доручаю зустрітися з мешканцями будинку по вулиці Цегельній, обговорити підняті ними питання, запропонувати варіанти вирішення, – сказав Володимир Буряк.

Мешканців одного з будинків по вулиці Незалежної України у Вознесенівському районі також хвилювало питання ремонту будинку. Але для визначення існуючих проблем спочатку необхідно обстежити його стан. Саме таке завдання отримали районна адміністрація та керуюча компанія «Запоріжремсервіс». За результатами обстеження буде прийматися рішення про виконання робіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: