circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці реалізуються через добрі справи

17.02.2020, 21:12

text
Поділитися:

Як часто запоріжці допомагають тим, хто цього потребує? І що спонукає їх це робити? У Міжнародний день спонтанного прояву доброти наші журналісти спробували знайти тих, хто не уявляє свого життя без допомоги ближньому.

Олена не один рік допомагає чотирилапим. Каже, без цієї справи вже не уявляє свого життя. Тому і не дивно, що Міжнародний день спонтанного прояву доброти Олена проводить теж біля своїх підопічних.

Підопічні з радістю чекають на своїх опікунів. Цих собак та цуценят знайшли, коли відловлювали тварин на стерилізацію. Хвостатих волонтери взяли під свою опіку. Провідують щодня, привозять їхню улюблену їжу — сухий корм і кашу.

Зооволонтерка тимчасового притулку “ШАНС” Олена Пилова каже, посильну допомогу надають охоронці, але прогодувати тварин дуже важко. Тому доводиться підгодовувати собак та шукати для них житло, займатися цуценятами, обробляти, вакцинувати їх.

Психологи зазначають: багатьом людям подобається робити добро. У такий спосіб вони самореалізуються .

Психолог, сімейний психолог, психотерапевт Юрій Дерновий пояснює, такі люди вважають, що, якщо вони роблять у світі щось корисне, роблять когось щасливим, значить, вони – хороші люди, і живуть не дарма. Тому можуть залишити по собі щось добре, гарне, світле. В цьому виявляється потреба у самореалізації.

Запоріжці,до яких ми звернулися, переконані: допомагати людям потрібно не лише в особливі дні. І не чекати за це дяки. А ще підтримка має надаватись від чистого серця.

Запоріжанка Марина зазначає, особисто вона допомагає гуманітарно – передає речі нужденним. Також ми допомагаємо перейти дорогу, поступаємося місцями у транспорті, банально дякуємо, і все це – теж добро.

Запоріжець Геннадій додає, разом із дружиною він допомагає волонтерам, котрі опікуються тваринами, купують ліки, також за потреби допомагають грошима.

Також варто пам’ятати – допомога буває різною. І не тільки фінансовою. Сказане добре слово – теж підтримка. Іноді така увага безцінна та здатна творити дива. Доброта закладена у звичайному на перший погляд слові “дякую”. А ще у наших повсякденних вчинках. Психологи кажуть, робити добро треба не лише у свята, а щодня. Чим більше ми допомагатимемо іншим, тим добрішими ставатимемо самі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: