circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці стали частіше труїтися неякісною їжею

08.09.2020, 08:47

text
Поділитися:

За період з 28 серпня по 4 вересня 2020 року фахівцями ДУ “Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ” розслідувано 254 випадки інфекційних захворювань, у т.ч.2 в організованих колективах.

Захворюваність гострими кишковими інфекціями (ГКІ) на 20,6 % вище показників минулого тижня, зареєстровано 41 випадок. Серед захворілих діти складають 34,1 %, в організованих колективах дітей зареєстровано 2 випадки ГКІ. У 92,7 % випадків ГКІ факторами передачі стали продукти харчування, які в 28,9 % випадків купувалися в місцях стихійної торгівлі.

Протягом звітного періоду фахівці перевірили стан якості води в р. Дніпро. Досліджено 23 проби води на мікробіологічні показники. Виявлено 7 відхилень: «Правий берег», Гребний канал, готель «Водограй», ТОВ «Джаз», зона відпочинку «Хвиля». Із 16 проб на санітарно-хімічні показники зареєстровано 12 відхилень: пляж «Правий берег», пляж «Центральний права сторона», пляж «Центральний ліва сторона», пляж по вул. Шмідта, Веслувальний канал, готель «Водограй», ТОВ «Джаз», зона відпочинку «Хвиля», ДВС-1, ДВС-2 (розчинений кисень, рН, ХПК, ХСК, запах, плаваючі домішки, зважені речовини). Також фахівцями центру досліджено 8 проб піску на мікробіологічні та паразитологічні показники – зареєстровано 1 пробу з відхиленнями за мікробіологічними показниками на території пляжу «Правий берег».

Протягом минулого тижня на холеру обстежено 48 осіб. За результатами перевірок холерний вібріон від людей не виділений. Варто зазначити, що з початку 2020 року до лікувально – профілактичних закладів міста звернулось 536 осіб зі скаргами на укуси кліщів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: