circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці відсвяткували Колодія під наглядом рятувальників

15.03.2021, 09:58

text
Поділитися:

За традицією за сім тижнів до Великодня настає час попрощатися з зимою. Пригріває сонце, оживає природа – прихід весни відзначають народними гуляннями. Це свято прийнято відзначати у колі рідних, друзів та влаштовувати гуляння. У Запоріжжі не забувають та шанують давні українські традиції, враховуючи усі карантинні обмеження.

Аби навчити населення правилам безпеки життєдіяльності та застерегти від трагічних наслідків для життя та здоров’я, рятувальники розгорнули пересувний консультаційний пункт, в якому громадяни можуть отримати кваліфіковані відповіді щодо основних аспектів БЖД та ще раз повторити елементарні правила, які допоможуть правильно діяти у разі будь-яких нештатних подій.

13 березня консультаційний пункт Головного управління працював на території кінного театру «Запорозькі козаки» та Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» на о. Хортиця. Рятувальники нагадали запоріжцям основні правила безпечного відпочинку у природних екосистемах, в побуті, аби не допустити масштабних пожеж, дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів та інші питання цивільного захисту, які повинен пам’ятати кожен.

14 березня консультаційний пункт Головного управління ДСНС працював на території Запорізького Міського Палацу дитячої та юнацької творчості.

Аби навчити населення правилам безпеки життєдіяльності та застерегти від трагічних наслідків для життя та здоров’я рятувальники вкотре вийшли до громадян. У консультаційному пункті містяни отримали кваліфіковані відповіді щодо основних аспектів БЖД та ще раз повторили елементарні правила, які допоможуть правильно діяти у разі будь-яких нештатних подій та попередити трагічні наслідки у разі їх виникнення.

Особливий інтерес до усього нового, як завжди виявили діти. Вони дізналися про небезпеку вибухонебезпечних предметів та повторити номери екстрених служб, аби вчасно повідомити про надзвичайну подію та не стати заручником власних пустощів.

Крім того, у місцях народних гулянь, де за традицією спалюють Ляльку – символ холодної і важкої зими, рятувальники здійснювали контроль за пожежною та техногенною безпекою, забезпечуючи чергування спецтехніки у місцях з масовим перебуванням людей, а це окрім Палацу творчості, Кінний театр на Хортиці. Особовий склад здійснював постійне патрулювання зони проведення святкових заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: