circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці з інвалідністю проходять перенавчання та реабілітацію

23.01.2020, 10:42

text
Поділитися:

Спеціалісти Обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю активно впроваджують розроблені соціально-культурні, медико-санітарні та просвітницькі заходи. Комплекс цих заходів сприяє адаптації та саморозкриттю людей з обмеженими фізичними можливостями, підвищує рівень їх орієнтації в різних сферах життя.

До відділення професійної реабілітації Обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю в січні поточного року зараховано 21 особу для навчання за спеціальностями «Оператор комп’ютерного набору» та «Адміністратор». Невдовзі до них приєдналися ще 22 особи з інвалідністю, які проходять курс фізичної, спортивної, психолого-педагогічної та соціально-побутової адаптації.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю функціонує з 2003 року і має значний науково-методичний, матеріально-технічний та кадровий потенціал. Зокрема, приміщення обладнано пристроями для забезпечення відносної побутової незалежності. У житловому корпусі створено умови для навчання, відпочинку, вирішення побутових потреб осіб з інвалідністю з усіх районів області, надається кваліфікована медична допомога, забезпечене якісне харчування.

Особи з інвалідністю із з нового заїзду отримують різноманітні процедури, масаж, приділяється належна увага заняттям з лікувальної фізкультури. Підопічні Центру відвідують цікаві історичні об’єкти, пам’ятні місця, зокрема, долучились до мистецтва під час екскурсії до Бердянського художнього музею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: