circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці заборгували за вивезення сміття 50 млн гривень

27.02.2020, 13:23

text
Поділитися:

Борги населення перед підприємством «Вельтум-Запоріжжя» за послугу вивезення твердих побутових відходів продовжують зростати.Працівники підприємства ведуть постійну роботу зі стягнення заборгованості. Якщо абонент продовжує ігнорувати оплату послуг з вивезення ТПВ, підприємство стягує заборгованість у судовому порядку.

ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» вже виграло низку судових процесів щодо погашення заборгованості абонентами. Згідно з постановою суду боржник зобов’язаний виплатити заборгованість у повному обсязі. Крім цього, він також оплачує судовий і виконавчий збори.

Втім, боржник може не дотягувати до суду. Якщо немає можливості погасити повну суму боргу, його можна реструктуризувати. Для цього потрібно звернутися до підприємства-постачальника послуг та укласти з ним договір про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів.

Представники підприємства звертаються до абонентів з проханням не ігнорувати проблему заборгованості, своєчасно оплачувати рахунки за надані послуги. За станом на лютий борг складає 49,6 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: