+3°

+3°

Запоріжці змагалися у підтягуваннях на турніку

03.09.2021, 14:11

Багатьом атлетам турнік слугує інструментом для розвитку сили. Потім це застосовується під час стартів із найрізноманітніших видів спорту. А як щодо змагань із самих підтягувань? Така ідея спала на думку Роману Пікалову. Разом зі своїми однодумцями він вирішив заснувати такий вид перегонів, аби привернути увагу жителів до здорового способу життя. Тим більше, що турнік доступний кожному, незалежно від фінансового становища.

Дебютний старт об’єднав близько 20 учасників. Правила прості: хто більше разів відіжметься, той і переміг. Так як це перші аматорські змагання – ніяких обмежень і категорій не було. Сімнадцятирічний боксер Тимур Павлов перший, хто зміг взяти високу планку. 32 повторення. Однак це не його максимальний результат. Зазвичай хлопець віджимається 38 разів. Конкуренцію чоловікам і хлопцям склали й дівчата. Анжела Мінюта 8 років у спорті. На турнірі працювала на якість підтягувань, тому перемога не була її головною метою. У підсумку результат спортсменки — 17 разів. Для дівчини найголовніше – показати й надихнути своїм прикладом інших.

Отож, за підсумками змагань перше місце посів Микола Коновалов, виконавши на перекладині 38 повторень. Другий – Тимур Павлов. А 30 разів зміг зробити Вахтанг Харчилава, який і посів третє місце. Зазначимо, що Роман Пікалов і надалі буде продовжувати цю традицію. Далі чоловік планує організувати гирьові й шахматні змагання.