circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці зможуть долучитися до формування міського бюджету-2020

17.10.2019, 13:39

text
Поділитися:

У Запоріжжі стартує соціологічний проєкт «Формуємо бюджет разом!». Він проводитиметься у формі опитування, яке пройде з 19 по 25 жовтня. Сьогодні проєкт презентували у міськвиконкомі. Запоріжці зможуть висловити своє бачення формування бюджету Запоріжжя на 2020 рік. Ініціатором проєкту став міський голова Володимир Буряк.

Запоріжці зможуть висловити свою думку з приводу формування бюджету Запоріжжя на 2020 рік. У рамках проєкту «Формуємо бюджет разом!» буде проведене опитування. Його проводитимуть з 19 по 25 жовтня у районах міста.

– Завдяки цьому проєкту хочемо побачити зріз очікувань запоріжців від бюджету Запоріжжя на 2020 рік. Містяни зможуть висловити свою думку щодо тих чи інших напрямків у бюджеті міста. Це світова практика, яку ми впроваджуємо у Запоріжжі, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що у наступному році не можна очікувати різкого зростання бюджету міста. Він буде приблизно таким, як у поточному році. У той же час виникає питання найбільш ефективного використання ресурсів бюджету, для цього важливо врахувати думку запоріжців.

– Запоріжці зможуть реально вплинути на напрямки розвитку міста. Отримаємо очікування містян від бюджету на наступний рік. Обов’язково відреагуємо на отриману інформацію, врахуємо її у роботі, – зазначив Володимир Буряк.

Детально про технологію проведення опитування розповіла доктор соціологічних наук Елліна Позднякова-Кирбят`єва.

– Вибірка складатиме 2,5 тисячі респондентів. Опитування буде проводитися у всіх районах міста. Це дозволить сформувати картину як для міста в цілому, так і по окремим районам, – наголосила Елліна Позднякова-Кирбят`єва.

Запоріжців запрошують взяти участь в опитуванні. Опитування проходитиме з 19 по 25 жовтня у форматі персонального інтерв’ю. В анкеті 32 тематичних запитання.

В місцях опитування будуть встановлені спеціальні палатки. Першим його проводитимуть у Хортицькому районі 19 жовтня. Про місце де проводитиметься опитування буде повідомлено пізніше. У якості заохочення кожен з учасників опитування отримає еко-сумку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: