circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці зможуть вступати до ПТУ до 1 жовтня

19.08.2019, 12:27

text
Поділитися:

За повідомленням Міністерства освіти і науки України, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, які матимуть недоукомплектовані групи для навчання за кошти регіонального або державного бюджету, можуть продовжити прийом заяв до 1 жовтня.

Відповідно до Правил прийому зарахування до закладів професійної (професійно-технічної) освіти має завершуватися до початку навчального року, а саме до 1 вересня. Однак у разі невиконання регіонального або державного замовлення закладам надається можливість провести додатковий набір вступників. Йдеться про набір на окремі професії або спеціальності в межах ліцензованого обсягу закладу.

Загалом по Україні цього року було виділено 123 315 бюджетних місць, на яких вступники можуть безоплатно отримати професійну освіту. З них 109 249 місць – це регіональне замовлення, 14 066 – державне замовлення, зокрема 7 287 – за професіями загальнодержавного значення.

У Запорізькій області підготовка робітничих кадрів здійснюється коштом обласного та міського бюджетів у 19 закладах професійної (професійно-технічної) освіти, та ще в 11 закладах обласного центру.

За оперативними даними Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, за станом на 15 серпня виконання регіонального замовлення набору учнів до закладів професійної (професійної-технічної) освіти складає 3521 особу (68% від загальної кількості регіонального замовлення). З них 2534 вступники – на базі базової загальної середньої освіти, 1007 осіб – на базі повної загальної середньої освіти, з них молодших спеціалістів 154 особи (99%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: