circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців просять повідомляти про шлагбауми та паркани біля моря

20.05.2021, 08:42

text
Поділитися:

На цьому наголосив очільник області під час традиційної пресконференції. Місцеві державні адміністрації та громади зобов’язані забезпечити безперешкодний доступ людей до річок, Азовського моря та островів.

Такі вимоги містить Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування”, який ухвалили восени 2019 року.

Документ забороняє встановлювати паркани та шлагбауми у прибережних смугах. Всі існуючі конструкції власники зобов’язані демонтувати протягом 10 днів за вимогою місцевої влади.

Про всі незаконні шлагбауми одразу повідомляйте до поліції. За досвідом минулих років органи влади реагують досить оперативно. Плату за в’їзд можна встановлювати лише за обґрунтованим рішенням місцевої влади. Для туристів цей збір має включатися до вартості путівки. Але все має бути відкрито та прозоро, і сплачуватися до бюджету.

Проїзд можна обмежити лише у випадках, які встановлено законом, наприклад, на територію національних парків або заповідників. У майбутньому всі прибережні зони, куди не можна заїжджати на авто, планують позначити на геоінформаційній карті області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: