circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців закликають долучитися до обговорення майбутнього Хортиці

17.05.2021, 13:24

text
Поділитися:

В Запоріжжі відбудеться третій етап всеукраїнської дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє». В четвер, 20 травня, всі запрошуються на обговорення теми: збереження природи Хортиці.

Як зберегти флору та фауну острова? Як запобігати пожежам? Як боротися з браконьєрством на Хортиці? Як поєднати дбайливе відношення до біоценозу та розвиток острову? Яка роль науки в цьому процесі? Що таке природоохоронна пропаганда та як вона реалізовується в заповіднику? На ці та багато інших питань стосовно збереження природи Хортиці будуть знаходити відповіді учасники третього етапу обговорень.

Свою участь у заході вже запланували: директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко, директор Національного заповідника Хортиця Максим Остапенко, в. о. директору Департаменту захисту довкілля облдержадміністрації Сергій Карпій, завідувачка сектором охорони природи Національного заповідника Хортиця Світлана Охріменко, краєзнавець, керівник ГО Асоціація “Екологічна освіта” Віталій Шелегеда, доктор філософських наук, співробітник Інституту філософії імені Г. Сковороди НАН України Юрій Завгородній, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ, доктор біологічних наук, професор Олександр Рильський.

До участі запрошуються всі бажаючі. Для цього потрібно лише заповнити відповідну «Google-форму»: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePulYtOrdQUEaXBnzBzoBCqz1gwsm1j6sq3Pj3fwP96usKCw/viewform

Обговорення триватимуть онлайн на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Організація виступає офіційним партнером обговорень щодо Хортиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: