circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців закликають наймати для дітей «Муніципальних нянь»

12.10.2020, 11:09

text
Поділитися:

Кабінет Міністрів затвердив постанову № 897 «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”». Документ визначає, що з січня 2021 року розмір компенсації становитиме два прожиткові мінімуми на дітей віком до шести років, але не може бути більшою за сплачену батьками муніципальній няні вартість послуги з догляду. Компенсація послуги «муніципальна няня» надаватиметься отримувачам за умови зайнятості кожного з батьків чи опікунів (виняток – отримувачі, що доглядають за дитиною з інвалідністю або тяжко хворою).

Крім того компенсація послуги «муніципальна няня» може надаватися, якщо один або обоє з батьків (опікунів) не зайняті та є особами з інвалідністю І або ІІ групи. Компенсація не призначається тим, хто є батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу та прийомними батьками, які отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

Також у Постанові № 897 визначено вимоги до оформлення документів, що підтверджують оплату послуги з догляду муніципальній няні. Батьки, що претендують на компенсацію, можуть подати заяву на компенсацію до 2 листопада.

«Муніципальна няня» – це фізична особа – підприємець (одночасно може доглядати 3-х дітей) або юридична особа (одночасно може доглядати 10-х дітей), що надає послуги з догляду за дитиною (крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти) і з якою укладено договір про здійснення цього догляду.

Відшкодування вартості послуги «муніципальна няня» – це щомісячна адресна виплата одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років, що призначається згідно з рішенням органу з питань соціального захисту населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: