circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжців запрошують на день інформування про діабет

12.11.2019, 10:47

text
Поділитися:

З нагоди Всесвітнього дня діабету, який щорічно відзначається 15 листопада, у Запоріжжі відбудеться соціально орієнтований захід «День діабету 2019».

Захворюваність на цукровий діабет в Запорізькій області щороку зростає. За інформацією обласного ендокринологічного диспансеру на обліку знаходяться понад 55 тисяч хворих, з них 25 тисяч – мешканці Запоріжжя. В обласному центрі заходи, спрямовані на обізнаність людей про діабет, в рамках Всесвітнього дня діабету, проводяться з 2004 року. Цей день об’єднує хворих на цукровий діабет, їх рідних, лікарів, представників громадськості та влади, адже це проблема загальнолюдська.

Захід «День діабету 2019» у Запоріжжі відбудеться 15 листопада о 10.00 у приміщенні ПК «Орбіта». Організатор – громадська організація «Діабетик».

Всі учасники акції будуть мати змогу безкоштовно отримати спеціалізовану літературу про діабет, зробити експрес-аналізи цукру крові, виміряти артеріальний тиск. В рамках заходу відбудуться лекції на тему харчування, лікування та профілактики ускладнень при цукровому діабеті. Діти, що мають інсулінозалежну форму діабету, отримають допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: