circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям нададуть матеріальну допомогу на 2,8 млн гривень

30.04.2021, 11:20

text
Поділитися:

За участі заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова в онлайн режимі відбулося чергове засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

До облдержадміністрації та Департаменту соціального захисту населення надійшло 1485 заяв на отримання матеріальної допомоги.

За результатами засідання Комісією прийнято рішення виділити адресну грошову допомогу 1 432 особам у сумі 2 813 228 гривень. З них 70 онкохворих людей, які потребують високовартісного лікування, отримають 459 690 гривень допомоги. На загальних підставах 2 344 449 гривень допомоги виділено 1356 особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також грошову підтримку отримають 6 опікунів осіб з інвалідністю.

53 особам за рішенням Комісії відмовлено в наданні грошової допомоги, через низку причин, зокрема, у зв’язку з перевищенням середньомісячного доходу родини та повторним зверненням (матеріальна допомога вже надана цьогоріч).

Виплата матеріальної допомоги здійснюватиметься у порядку черговості, але онкохворим кошти надійдуть незалежно від дати реєстрації заяви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: