circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям надають допомогу за програмою «Назустріч людям»

02.09.2020, 09:23

text
Поділитися:

У Запорізькі області діє Цільова програма соціальної підтримки населення Запорізької області «Назустріч людям» на 2020 – 2024 роки. Головна мета програми – це забезпечити соціальний захист ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших категорій громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах. За програмою передбачається надання цим вразливим категоріям різних видів адресної допомоги, враховуючи їх потреби, за рахунок коштів обласного бюджету.

В обласному бюджеті на 2020 рік для реалізації Програми «Назустріч людям» передбачено 55,4 млн грн. Кошти спрямовані на надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та на заходи, пов’язані із соціальною підтримкою учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС. Видатки на реалізацію Програми «Назустріч людям» за 8 місяців 2020 року профінансовані у повному обсязі.

Так, за інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, у серпні 2020 року з обласного бюджету було виділено 18 млн грн. За рахунок цих коштів:

• понад 5 тисяч осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали адресну грошову допомогу на суму 11,3 млн грн.

• 263 особи із числа ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю та безпосередніх учасників АТО/ООС забезпечені санаторно-курортним лікуванням у санаторіях Запорізької області на суму 2,4 млн грн.

• 268 членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на територіях інших держав, і членів сімей загиблих учасників АТО/ООС отримали компенсацію вартості житлово-комунальних послуг та твердого палива і скрапленого газу у розмірі додаткової 50-відсоткової знижки в межах норм споживання на загальну суму 514,7 тис. грн.

• 305 членів сімей загиблих учасників АТО/ООС отримали щорічну адресну грошову допомогу в розмірі 1000 грн. на суму 305 тис. грн.

• 177 осіб із числа учасників АТО/ООС та сімей загиблих військовослужбовців у цій операції отримали одноразову адресну грошову допомогу на компенсацію витрат, пов’язаних з розробленням документації з землеустрою для відведення земельної ділянки на суму 623,3 тис. грн.

• 539 осіб з інвалідністю, статус яким встановлено за безпосередню участь в зоні проведення АТО/ООС, отримали щомісячну допомогу загалом на суму 365,4 тис. грн.

• особи з інвалідністю ІІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та потребують поліпшення житлових умов, отримали грошову компенсацію для придбання житла у розмірі 2,5 млн грн.

Для оздоровлення 480 дітей пільгових категорій у рамках реалізації Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки з обласного бюджету було профінансовано 4 млн грн.

Крім цього, 160 тис. грн. було виділено для надання фінансової підтримки громадській організації «Запорізьке обласне об’єднання сімей загиблих воїнів АТО «РОДИНА КОЗАЦЬКОЇ ЗВИТЯГИ» для здійснення її статутних завдань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: