circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям нагадують правила безпеки під час святкування Нового року

11.12.2020, 13:05

text
Поділитися:

Новорічні та Різдвяні свята завжди асоціюються з ялинкою, прикрасами, а також бенгальськими вогнями, феєрверками. Але не кожен знає, яку велику небезпеку несуть в собі «святкові іграшки».

При підготовці до Нового року особливу увагу треба приділити прикрашанню ялинки. Якщо встановити її з порушенням, прикрасити горючими іграшками та не сертифікованими електрогірляндами – це може спричинити займання.

Під час проведення Новорічних та Різдвяних свят:

ялинка повинна встановлюватися на стійкій основі;
за відсутності в приміщенні електричного освітлення святкування навколо новорічної ялинки повинно проводитися тільки протягом світлового дня;
ялинку не слід встановлювати в проходах, на шляхах евакуації;
прикраси, які підключаються до електромережі, застосовуються за умови наявності сертифіката відповідності;
підключення гірлянд до мережі дозволяється тільки за допомогою штепсельних з’єднань;
у разі виявлення несправності ілюмінація повинна бути терміново вимкнена;
забороняється застосовувати для прикрашання ялинки свічки;
забороняється використовувати приміщення, забезпечені не менше, ніж двома евакуаційними виходами, та які мають на вікнах ґрати;
особи, яким доручено проведення заходів, перед їх початком зобов’язані оглянути приміщення, переконатися в наявності засобів пожежогасіння, справності систем зв’язку, протипожежного захисту;
повинно бути організоване чергування відповідальних та призначених за пожежну безпеку.
При проведенні заходів забороняється заповнення приміщень людьми понад установлену норму, зменшення ширини проходів між рядами, установка в проходах додаткових посадкових місць, повне відключення світла, використання свічок, бенгальських вогнів, відкритого вогню, феєрверків, включення в програму (сценарій) номерів (вистав) з використанням вогневих ефектів.

Правила безпеки користування піротехнічними засобами

При купівлі піротехнічних виробів обов’язково ознайомтеся з інструкцією. Якщо немає інформації щодо використання – то виріб є не сертифікованим. Перевірте термін зберігання, чи не пошкоджена упаковка, чи немає пошкоджень сам виріб.

Запуск феєрверків забороняється проводити в приміщеннях, з балконів та поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок.

Піротехніку не можна зберігати біля приладів опалення, розбирати вироби чи піддавати їх механічним впливам. Не можна, працюючи з піротехнічними виробами, курити, знаходитись в нетверезому стані.

Основні правила безпеки прості і не потребують матеріальних затрат. Знання цих правил є запорукою безпеки вашого життя та життя ваших дітей, а також отримання справжнього задоволення від свята.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: