circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям представили «Дольче віта» креветок

13.08.2019, 19:39

text
Поділитися:

Люди, їжа та природа. В міському фотоклубі відкрилась експозиція лабораторії візуального мистецтва під назвою “Я так бачу”. У виставці взяли участь близько 30 учнів Олени Смирнової різних років навчання. Деякі з них вже встигли стати справжніми фотомайстрами або завзятими ентузіастами цієї справи.

Авторка книги про фотографію та організаторка лабораторії візуального мистецтва вже 11 років навчає початківців. Та Олена Смирнова не тільки теоретично знає справу. Останні 4 роки вона захоплена фудфотографією, тобто фотографує їжу, перетворюючи цей процес на справжнє мистецтво. На виставці можна побачити її жартівливу серію з життя креветок – «Дольче віта». Морськи істоти тут грають на музичних інструментах, їздять на автівках та відпочивають на яхті.

Фотохудожниця Олена Смирнова говорить, вона свідомо пропонує подивитися цю серію робіт разом із роботами своїх учнів. Вони мають навчальний характер – біля кожної картини показано, як вона створювалася. В цьому процесі не використовувався фотошоп, крім одного випадку. Все інше робилося руками, створювалися паперові декорації, обирався ракурс, виставлялося світло на виходила реалістична картинка.

За роки навчання крізь її школу пройшло більше тисячі початківців. На цій виставці – їхні найцікавіші роботи. Всі вони різні за жанром. Зараз дехто з учнів вже самі працюють професійно. Наприклад, дівчина під творчим псевдонімом Тета Ларк знімає виключно портрети. Каже, їй подобається глибина, і хочеться ближче підійти до людини, адже у портреті є щось глибинне, внутрішнє.

Голова обласної Нацспілки фотохудожників Олег Бурбовський констатує, на виставці представлені прекрасні роботи багатьох авторів, для котрих на першому плані у творчості – любов до фотографії.

Головними в мистецтві фотографії Олена Смирнова вважає світло та композицію. Переконатися в цьому можна під час перегляду цієї виставки. А ще – під кожною світлиною є кюар код або адреса автора в інстаграмі чи фейсбуці. Таким чином, за посиланням можна побачити інші світлини та більше дізнатися про фотографів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: