circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям презентували кавові картини

14.02.2020, 21:30

text
Поділитися:

Терапія – живописом, малюнки — кавою. У міському Туристичному центрі відкрито персональну виставку Ксенії Доброчинської під назвою “Кохання у всіх проявах”. Наразі авторка презентує інтуїтивний живопис в різних стилях та техніках.

«No music, no life». Деякі портрети з цієї першої серії знаходяться в приватних колекціях відомих музикантів, а щоб краще було сприймати живопис, на відкритті грають на тибетських чашах.

Виконавиця на тибетських чашах Інна переконана, такі вібрації зцілюють, гармонізують простір та людину.

На цій виставці Ксенія Доброчинська представила творчій звіт за 10 років. Тому роботи досить різні. Це і кавова гризайль, і твори маслом та акрилом, і графіка, і картини до метафоричних асоціативних карт, а також сюжети, написані з натури та інтуїтивний живопис.

Відвідувач виставки Анатолій каже, його вразили роботи, виконані кавою та маслом, а також картини, котрі зображають тварин.

Зараз порівняти початок творчості і сьогоденний рівень є змога і у вчителів художниці. Викладачка дизайну ЗНТУ Тетяна Щербина говорить, за час викладацької роботи у неї було багато студентів, але такої талановитої студентки більше не було. Ксенія розкрилася дуже яскраво.

Є в експозиції і карти з арт-терапії. Завдяки метафорам зображення, каже авторка, може вирішити багато проблем. Художниця та арт-терапевт Ксенія Доброчинська зазначає, арт-терапією займалася завжди, але не називала іі так, оскільки люди, які приходили, мали глибинні запити, мало хто бажав лише навчитися малювати.

Зараз за плечима художниці – три десятки персональних виставок в Україні, а також за кордоном. Ксенія – автор техніки DrinkArt ( малювання вином або іншими напоями). Є на виставці і такі роботи. Пише у власному інтуїтиві так , як сама бажає, та пропонує подивитися на свої досягнення всім охочим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: