circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям презентували соціальні мультики та фільми

26.09.2019, 20:16

text
Поділитися:

Мистецтво без обмежень. У Запорізькій обласній бібліотеці презентували короткометражки та мульфільми на суспільно важливі теми. Зокрема, про життя у соціумі людей з інвалідністю та представників національних меншин. Автори робіт — вихованці інклюзивного навчально-мистецького табору. Протягом двох тижнів вони вчилися створювати соціальні ролики.

У соціальному ролику “Корона” йдеться про життя дівчинки, яка через певні проблеми зі здоров’ям почуває себе самотньою. Така короткометражка — лише одна із робіт учасників інклюзивного навчально-мистецького табору. Над своїми роликами вони працювали протягом 2-х тижнів. Діти самі вигадували сценарій, продумували сюжет, знімали відео і виконували головні ролі.

У своїх роботах юні режисери порушували зовсім недитячі теми. Це -- дискримінація людей у суспільстві через колір шкіри, приналежність до певної нації чи фізичні вади. Після завершення роботи табору автори стрічок діляться: сучасне суспільство і досі мислить стереотипами.

Протягом двох тижнів, окрім творчої роботи, на учасників табору чекали цікаві лекції про стереотипи у суспільстві, права людини та діяльність різних міжнародних організацій. Засновники табору вважають, що такі проекти важливі і в подальшому, можливо, змінять чиєсь життя.

Організатори кажуть, що у майбутньому перетворять табір на платформу, де будуть працювати люди з інвалідністю та представники національних меншин. А поки продовжать знімати соціальні ролики та поширювати свої ідеї в мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: