circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям пропонують переглянути твори корифеїв малярства

14.09.2020, 09:14

text
Поділитися:

З 9 вересня у Запорізькому обласному музеї працює нова виставка «Корифеї запорізького малярства». На виставці презентовані твори образотворчого мистецтва із власної колекції закладу.

Як розповіли в.о. директора обласного художнього музею Інга Янкович та куратор виставки Алевтина Медведєва, кожен із художників, чиї твори презентуються, це особистість зі своїми вподобаннями, поглядами на життя, неповторною манерою художнього мислення.

Відвідувачам випадає щаслива нагода побачити роботи П. Вольського, Б. Єгорова, Ю. Смирнова та А. Фоміна. На формування світогляду та творчості цих митців, народжених у 1920-х, значно вплинули важкі лихоліття ІІ Світової війни. Незважаючи на це, мистецтво кожного з авторів несе в собі оптимістичне сприйняття дійсності.

В окремій залі виставки розташовані твори О. Кошеля, якому в цьому році виповнилося б 100 років. Майже весь складний життєвий та творчий шлях Олександра Кошеля пов’язаний із Запоріжжям. Митець пройшов Фінську війну та воював на фронтах ІІ Світової. Також на виставці представлені роботи скульпторів Івана та Надії Носенків, які відомі кожному жителю Запоріжжя. Подружжям була створена ціла галерея портретів сучасників – красивих людей і цікавих особистостей.

Виставка «Корифеї запорізького малярства» триватиме протягом місяця. Запрошуємо всіх охочих відвідати музей та помилуватися неповторними витворами запорізьких митців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: