circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям пропонують шукати роботу онлайн

23.03.2020, 15:30

text
Поділитися:

У зв’язку з введенням обмежувальних заходів для попередження поширення коронавірусу Запорізький міський центр зайнятості пропонує клієнтам дистанційні сервіси. Це дозволить займатися пошуком роботи у зручний та водночас безпечний для здоров’я спосіб.

Повний перелік вакансій можна переглянути на офіційному сайті установи: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy, де база даних оновлюється щодня. У пошуку слід зазначити регіон та професію. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном центру зайнятості, вказавши номер вакантної посади. Кар’єрні радники центру також дадуть практичні поради щодо складання резюме, супровідного листа та підготовки до співбесіди.

Функціонує й електронний кабінет роботодавця. Цей сервіс дозволяє переглядати актуальні резюме шукачів роботи, подавати звітність, і головне – бачити результат роботи щодо поданих вакансій.

Ще один онлайн-ресурс, який буде корисним усім, а особливо майбутнім абітурієнтам – платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри: http://profi.dcz.gov.ua. Тут можна безкоштовно пройти тестування, яке за допомогою 10 тестів покаже рівень розвитку «soft skills», а також отримати розгорнуту інформацію про власні психологічні особливості.

Також до послуг запоріжців новий онлайн-ресурс – Освітній портал Державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua. Він пропонує курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті. Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук даних у розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: