circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розкрили таємниці болотного життя

07.02.2020, 19:21

text
Поділитися:

Виставку про мешканців болот представили співробітники Національного заповідника “Хортиця”. На світлинах з півсотні різноманітних тварин, птахів та плазунів. Експозицію організували з нагоди
Всесвітнього Дня водно-болотних угідь. У такий спосіб хотіли привернути увагу до фауни місць, де рідко ступає нога людини.

Сергій Козодавов -- біолог за професією. Але любов до тварин переросла в інше захоплення – фотографію. В його колекції зараз понад сотня світлин різноманітних диких тварин, але найбільше фото з птахами. Каже, вони дуже примхливі моделі.

Фотограф, науковий співробітник Національного заповідника “Хортиця” Сергій Козодавов говорить, дикі тварини у більшості своїй не підкорюються нашим вимогам і побажанням, тож фотографії -- на 50% це справа вдачі. Вдачі, обґрунтованої на знанні поведінки, біології цих тварин. Звісно, потрібно знати, де очікувати на зустріч, в якому місці, в який час шукати певного представника тваринного світу, а потім -- як підійти до нього на близьку відстань.

На одній з найулюбленіших світлин фотографа зображена пташка пастушок. Цей вид побачити дуже складно, бо вони -- нічні мешканці. Сергій Козодавов каже, це нічний птах, його можна тільки почути переважно вночі. Вдень він ховається в гущавині заростів рогозу і сфотографувати його гарно -- дуже важко. Треба, щоб пощастило, або дуже довго його приманювати різними способами, щоб він вийшов на відкритий простір і дозволив себе сфотографувати.

Окрім виставки Сергія, співробітники “Хортиці” влаштували і лекцію для студентів. Розповіли про важливість та цінність заповідника. Організатори кажуть, майбутнє “Хортиці” за молоддю, тому і організовують такі просвітницькі заходи, аби детальніше з нею ознайомити .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: