circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли про специфіку трудової міграції

17.10.2019, 20:03

text
Поділитися:

Майже 100 тисяч українців поїхали на заробітки за кордон минулого року. Такі дані наводить Мінсоцполітики, спираючись на цифри компаній, які працевлаштовують наших заробітчан. Журналісти “Акцентів” побували в одній із таких фірм, а також поспілкувалися із людиною, яка має досвід роботи в інших країнах.

Подорож та робота з більш-менш вільним графіком. Запоріжанка Ілона так згадує свій досвід роботи за кордоном. Розповідає: з 16-ти років почала працювати моделлю. Минулого грудня її запросили до Індії та Філіпін взяти учать у фотозйомках. Зваживши все, дівчина погодилась. Власний досвід роботи за кордоном згадує з посмішкою. Втім наголошує – праця у кожній країні має свої нюанси.
За даними українських рекрутингових компаній, у 2018 році найбільше громадян нашої країни поїхали до Кіпру, Польщі та Німеччини. В одній із запорізьких кадрових агенцій кажуть: останнім часом їде багато молоді. Пан Микола розповідає, що приблизно 5-та частина тих, хто поїхав із різних причин, повертається. Одним із нюансів роботи за кордоном є те, що іноземці без знання мови найчастіше залучені до фізичної праці.

За даними Держстатистики, протягом ʼ15го-ʼ17го років за кордоном працювали понад мільйон українців. В Інституті демографії називають цифри від півтора до 5-ти мільйонів. Треба враховувати, що люди постійно мігрують і часом просто вертаються додому. Адже працювати в чужій країні одна справа, а жити – зовсім інша.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: