+3°

+3°

Запоріжець виборов «срібло» у міжнародному старті з веслування

25.09.2020, 14:46

Артем Четвертак є майстром спорту з веслування на байдарках і каное. Юнацький турнір «Олімпійські надії» запоріжець завершив із двома золотими медалями. А саме — переміг на дистанціях 1000 та 500 метрів у класі човнів каное двійки.

У перший день старту в місті Сегед було вітряно. Це створювало головні складнощі для Артема. Другого дня, за словами запоріжця, він із колегами став, так би мовити, відчувати воду, і все пішло добре. Головне — не здаватися, вважає спортсмен.

Також в Угорщині Артем виступав в одиночному заїзді. Дистанції були аналогічними — 1000 та 500 метрів. За підсумком перегонів запоріжець виборов «срібло». Поперед себе пропустив тогорічного чемпіона світу з ЧехіїЖірі Мінаріку. Все вирішили лише кілька сотих секунд.