circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжець оголосив голодний протест через комунальну проблему

08.06.2018, 20:38

text
Поділитися:

Протестує наодинці. Безстрокове голодування оголосив 80-річний запоріжець Геннадій Луцик. Акцію проводить на Майдані героїв. Чоловік каже – таким чином хоче привернути увагу до своєї довготривалої проблеми.

Сумна історія Геннадія Луцика розпочалася ще 12 років тому, коли вирішив встановити у своїй квартирі індивідуальне опалення. Тоді він нібито отримав дозвіл, а поки збирав кошти на переобладнання, змінилось законодавство. Закон заборонив від’єднувати окремі квартири від системи централізованого опалення. У 2010 році Геннадій Луцик все ж таки демонтував старі батареї. Адже був певен, що дозвіл, отриманий ще у 2006 році, і досі має юридичну силу. Але виявилось, що це не так.

Тонкощі законодавства пояснюють тепловики. Кажуть: демонтаж батарей призведе до нерівномірного опалення у будинку, зокрема, перетопів у сусідніх квартирах. До того ж, заборонено порушувати цілісність системи централізованого опалення.

Сам Геннадій Луцик запевняє: стояки у його помешканні термоізольовані і тепло не надходить. Тому і за опалення платити він не мусить. Щоправда, за 4 роки вже накопичився борг у 9 тисяч гривень. Справа дійшла до судів. Позивається як пенсіонер, так і тепловики. Аби привернути ще й увагу громадськості, дідусь оголосив голодування. Воно триває вже 2 дні. Каже,що не буде вживати їжі, допоки його проблеми не вирішаться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: