circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжець, який врятував сотні людських життів

04.10.2018, 16:28

text
Поділитися:

І від застуди вилікують, і життя врятують. Телеканал “Z” продовжує цикл сюжетів спецпроекту Люди, які змінюють місто”. І цього разу наша Дар’я Сімутіна поринула у роботу лікарів. А саме відвідала відділення ендоскопії.

Надіти рукавички та підготувати пацієнта до процедури відеогастроскопії. Так спокійно та без поспіху перевіряє шлунок пацієнту лікар-ендоскопіст Олександр Денисенко. Такі процедури для нього – звичайна справа. Бо у медицині вже понад 30-ть років.

Зараз Олександр Олексійович отримує задоволення від своєї роботи. А ще на початку своєї кар’єри все було інакше. Каже, відчував здоровий професійний страх. Тому за своїм фахом лікар звик все робити злагоджено та із повним самовладанням. Як цього і потребує ендоскопія.

Про обладнання у кабінетах Олександр Олексійович може розповідати годинами. Знає не тільки їхні функції, а й рік та країну винахідника. Із деякими постійними інструментами у роботі знайомить і нас. Наприклад, гастроскоп перевіряє стравохід та шлунок.

Під час огляду лікар може помітити, наприклад, і злоякісні пухлини. Саме тут головне пацієнту все пояснити спокійно та ледь не на пальцях. Щоб людина хвилювалася якомога менше. Разом із колегами Олександр Олексійович врятував сотні життів.

За свою відданість роботі Олександр Олексійович був неодноразово нагороджений грамотами та медалями. Але серед головних дипломів ось цей — переможець у номінації “Батько року”. Олександр Олексійович батько чотирьох дітей. До їхнього виховання підходить креативно. Однак думку кожного цінує. А ось вільний час Олександр Олексійович присвячує танкам, автомобілям та мотоциклам. Але у маленькому масштабі. Збирає модельки ще зі школи. З того часу це хобі стало невід’ємною частиною життя лікаря. Виготовлення одного експонату займає приблизно 3 тижні.

Головне – ніяких труднощів не боятися, запевняє Олександр Денисенко. І тоді у житті буде все складатися в один єдиний пазл.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: