circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці можуть онлайн дізнатися розмір субсидії

29.01.2019, 10:22

text
Поділитися:

Представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді, проведеній Міністерством соціальної політики України.

На нараді розглядались питання: зміни в порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у 2019 році; виконання програм соціального захисту населення, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та використання бюджетних коштів структурними підрозділами соціального захисту населення у 2018 році.

Учасників заходу було проінформовано, що з 1 січня 2019 року розпочато виплату субсидій у безготівковій формі для тих домогосподарств, яким субсидію призначено з 2019 року.

Ця система передбачає перерахування сум субсидій на спеціальні рахунки, з яких сплачуватимуться житлово-комунальні послуги та подальшу виплату в готівковій формі усіх заощаджених коштів після закінчення опалювального сезону.

Разом з тим, запланована на березень виплата субсидій у готівковій формі тим громадянам, яким субсидію було призначено у жовтні минулого року, передбачає виплату готівкою усієї суми призначеної субсидії громадянам для сплати ними житлово-комунальних послуг.

Під час наради наголошувалось на необхідності неухильного виконання умов призначення житлової субсидії, відповідальності уповноважених осіб за своєчасність призначення, проведення широкої інформаційно – роз’яснювальної роботи серед населення, відповідній роботі з організаціями-надавачами послуг.

Також зверталась увага на діяльність комісій при місцевих органах виконавчої влади щодо забезпечення своєчасного, кваліфікованого розгляду справ бажаючих отримувати житлову субсидію, як виключення.

Довідково: розмір своєї субсидії та термін її дії можна дізнатися он-лайн на сайті: https://subsidii.ioc.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: