circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці намагаються врятувати будівлю старого вишу

11.09.2018, 16:48

video text
Поділитися:

Інститут-привид. Так запоріжці кажуть, про інститут механізації та електрифікації тваринництва. Він розташований на території острова Хортиця. Зараз будівля закладу знаходиться у занедбаному стані і потребує негайної реставрації. Там майже немає даху, а стіни розсипаються. А через відсутність охорони на територію може зайти будь-хто.

Забезпечити ЦІМЕТ офіційною охороною у заповіднику Хортиця не можуть, оскільки будівля їм не належить. Офіційно інститут є спадком Національної академії аграрних наук. Згідно з постановою Кабміну будівлю мали передати Хортиці понад двадцять років тому. Але цього не відбулось і донині. Трудовий колектив заповідника Хортиця зараз написав офіційне звернення до керівництва області та у столицю із проханням допомогти вирішити питання колишнього вишу.

Аби дізнатися про подальшу долю ЦІМЕТу , телеканал Зет направив офіційного листа до Національної Аграрної академії. Нам пообіцяли надати відповідь протягом тижня. Працівники ж Хортиці кажуть: планують зробити у ЦІМЕТі або музей, або тренувальну базу для українських “морських котиків”. Але переймаються, що майбутню зиму інститут може й не пережити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: