circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці обговорили реконструкцію Привокзальної площі

23.07.2018, 12:51

text
Поділитися:

Запоріжці долучилися до обговорення плану розвитку Привокзальної площі. Вони стали учасниками семінару-практикуму, присвяченого питанню візуалізації та дизайну важливого міського середовища – території привокзальної площі перед залізничним вокзалом “Запоріжжя I”, повідомляє прес-служба мерії.

В приміщенні Туристичного інформаційного центру з ініціативи департаменту архітектури та містобудування міської ради пройшов семінар-практикум, присвячений питанням розвитку Привокзальної площі.

На сьогодні в місті опрацьовується даний проект. Планується, що площа стане затишною і комфортною для перебування гостей міста і його жителів з урахуванням потреб пішоходів, автовласників, включаючи її зовнішню привабливість. Однак в даному питанні важливо почути і врахувати думку городян.

– Є безліч питань, пов’язаних і транспортом, облаштуванням, землекористувачами та інші. Їх вирішення можливе шляхом розробки детального плану територій. Це такий документ планового характеру, який згідно законодавства, якщо він затверджений виконавчими органами і виготовляється на замовлення запорізької громади, дозволяє виробити комплексний підхід. Після чого замовляються робочі проекти – озеленення, благоустрою. Сьогоднішня зустріч – це перший етап. Ми хочемо розповісти про плани і почути громаду, – зазначив виконуючий обов’язки директора департаменту архітектури та містобудування міської ради Павло Назаренко.

Головний архітектор проекту з розробки детального плану розвитку Привокзальної площі Дмитро Романов поділився напрацюваннями:

– Площу бачу озелененою з упорядкуванням транспортних і пішохідних потоків, велопарковками, сучасними малими архітектурними формами, добудованими недобудовами. Необхідно розчистити територію від зайвих архітектурних форм, які заважають руху і в цілому сприйняттю. Це буде сучасна, затишна площа, що відповідає тому, як повинні виглядати «головні ворота» міста, – сказав Дмитро Романов.

Для вивчення думки і потреб населення була запрошена команда урбаністів – експерти з Одеси, які мають досвід роботи над низкою проектів з розвитку та благоустрою міських територій.

Городяни, які прийшли на зустріч, активно включилися в роботу, внесли безліч пропозицій – якою вони бачать в майбутньому площу перед залізничним вокзалом “Запоріжжя I”. За результатами семінару буде розроблено стратегію (модель) розвитку площі Привокзальної. Організатори відзначили, що плануються зустрічі з городянами, на яких будуть представлені вже конкретні проекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: