circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці отримали кошти від міськради на придбання житла

18.07.2019, 10:26

text
Поділитися:

Власне житло для молодих сімей. У Запоріжжі кілька років працює міська програма молодіжного кредитування. Цьогорік завдяки їй вже було отримано 13 кредитів. Урочисте привітання сімей, які отримали кошти на придбання житла, відбулося у Міському турцентрі Запоріжжя.

Юлія Борисенко — одна з тих, хто сьогодні отримує сертифікат. У жінки двоє дітей, тож простора оселя для неї — необхідність. Квартиру Юлія отримає у багатоповерхівці на Пісках. Зараз житло на стадії будівництва.

По- справжньому програма молодіжного кредитування запрацювала тільки в останні роки. Збільшилася як кількість наданих кредитів, так і кошти, що виділяються з міського бюджету. Якщо 3 роки тому було лише 6 кредитів із загальним фінансуванням на понад 3,5 мільйони, то в нинішньому очікують вже близько 20-ти кредитів на 13 мільйонів гривень. Аби взяти участь у міський програмі молодіжного кредитування, треба відповідати певним вимогам.

Кошти, виділені з бюджету міста, надаються у вигляді кредиту через Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. Програма кредитування дозволяє обрати квартиру як на первинному, так і вторинному ринках. Проте більшість молодих сімей обирає таки нове житло.

В міськраді впевнені: якщо вдасться за допомогою державних гарантій вирішити питання житла, то так буде вирішена і демографічна проблема. Зараз на квартирній черзі у Запоріжжі перебувають ще 103 молоді родини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: