circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці отримають 616 тис. гривень адресної допомоги

31.07.2018, 10:19

text
Поділитися:

Наприкінці травня розпорядженням голови облдержадміністрації було створено спеціальну комісію з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та затверджено її склад.

Сьогодні під керівництвом голови комісії, заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна та за участю представників Департаменту соціального захисту населення, обласної ради та комунальної установи «КІОЦ» відбулось її чергове засідання.

На розгляд комісії було представлено 594 заяви відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах у 2018-2019 роках.

За підсумками розгляду члени комісії вирішили надати грошову допомогу 336 заявникам на загальну суму 616 679,00 гривень.

Варто відзначити, що заявникам, прохання яких вирішено позитивно, буде надіслано коротке текстове повідомлення з номера «DOPOMOGA» на номер мобільного телефону, зазначений у заяві, щодо отримання допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: