circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці отримують довідки з цивільного стану через «єдине вікно»

06.11.2018, 10:17

text
Поділитися:

У Запоріжжі вже місяць функціонує центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «єдиного вікна». Перший в обласному центрі «Open Space» розташований у приміщенні Запорізького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

За повідомленням Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, з моменту запуску «Open Space» Запорізьким міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану було прийнято понад 600 заяв громадян на отримання повторно свідоцтв, витягів, на державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, народження, а також на внесення змін до актового запису.

Варто відзначити, що в новому центрі всі послуги доступні для місцевих жителів та гостей міста. Важливо, що у приміщенні центру є автомат електронної черги, зручні дивани, а також невеликий куточок для дітей.

Сучасна система органів державної реєстрації актів цивільного стану весь час удосконалюється, оскільки увібрала в себе напрацювання вітчизняного та зарубіжного досвіду побудови та функціонування певних органів. На сьогодні у відділах державної реєстрації актів цивільного стану працюють висококваліфіковані спеціалісти з вищою юридичною освітою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: