circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці поскаржилися меру на проблеми з освітленням та покрівлею

30.07.2018, 12:16

text
Поділитися:

Міський голова Володимир Буряк регулярно проводить особисті прийоми громадян. На думку міського голови, такий вид комунікацій з городянами дозволяє не тільки допомогти запоріжцям у вирішенні важливих для них питань, а й виявити проблемні ситуації, які існують в різних сферах міського господарства. Черговий особистий прийом відбувся 27 липня, повідомляє прес-служба мерії.

Звертаючись на особистий прийом до міського голови, запоріжці піднімають питання, які відносяться до різних галузей міського господарства. Найбільш часто це ремонт житлового фонду, доріг, відновлення зовнішнього освітлення і так далі.

Так сьогодні мешканці однієї з вулиць приватного сектору в Комунарському районі попросили відновити зовнішнє освітлення, яке відсутнє вже багато років, а також вирішити питання зі стоком води в період сильних дощів. Володимир Буряк поставив відповідні завдання районної адміністрації та департаменту інфраструктури міської ради.

– Освітлення на цій вулиці повинно бути відновлене в поточному році. Кошти в бюджеті міста на це передбачені. Також вже на наступному тижні фахівці повинні обстежити вулицю, внести пропозиції щодо вирішення проблема стоку води під час зливових дощів, щоб у людей не заливало двори, – заявив Володимир Буряк.

Ольга Довбенко розповіла, що в її багатоповерховому будинку по проспекту Ювілейному протікає покрівля. У результаті заливає її квартиру. При цьому покрівлю ремонтували як в 2016, так і в 2017 роках.

Міський голова Володимир Буряк поставив завдання керуючій компанії «Місто для людей» в серпні виконати ремонт. Департаменту з управління житлово-комунального господарства міської ради доручено стягнути збитки за неякісну роботу з підрядників, які виконували ремонти в 2016 і 2017 роках. До відповідальності повинні бути притягнуті посадові особи, які контролювали якість виконаних робіт, підписували відповідні акти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: