circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці пожертвували на потреби ветеранів АТО 170 тис. гривень

29.11.2017, 09:47

text
Поділитися:

Триває благодійний телемарафон до Дня Збройних Сил України, який ініціювали громадські організації ветеранів АТО за підтримки обласної виконавчої влади. На рахунок уже надійшло понад 170 тис. грн. Серед лідерів – м. Запоріжжя, м. Бердянськ, Гуляйпільський та Мелітопольський райони.

У числі найбільших меценатів – ПАТ «Запоріжабразив» (50 тис. грн.), ДП «Івченко-Прогрес» (10 тис. грн.), Бердянський морський торговий порт, ТОВ «Агрофірма «Щедрий Лан», ТОВ «Агроконтинент», ПП «РКП «Маяк», ПП «Агрофірма «Промінь», фермерське господарство «Степове – 2001».

Організатори також очікують на участь металургійних та добувних підприємств регіону, мереж автозаправних станцій, супермаркетів, підприємців, що торгують хутряними та ювелірними виробами.

На думку скарбника телемарафону Світлани Алексєєвої, для взаємодії з соціально відповідальним бізнесом важливо залучити демобілізованих бійців. Вони краще за інших знають проблеми побратимів. Як і минулого року, кошти збирають за територіальним принципом. Усі гроші, зібрані в місті, районі або громаді, обов’язково повернуться місцевим ветеранам. Першочергову підтримку одержать члени родин загиблих героїв, інваліди війни, солдати, які отримали важке поранення або каліцтво.

Значних зусиль до популяризації телемарафону докладає обласна влада. У м. Токмак, Вільнянському, Новомиколаївському та Запорізькому районах відбулися методичні наради за участю представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, волонтерів та ветеранів. Найближчим часом такі зустрічі заплановано провести в Бердянську та Мелітополі.

Допомогти нашим захисникам можна вже сьогодні:

Інформаційна довідка

Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»
Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України»
Код ЄДРПОУ 40111109
МФО – 313957
Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: