circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці примусово сплатили аліменти на 160 млн гривень

07.06.2019, 12:47

text
Поділитися:

Як повідомили в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області, у цьому році на користь 23395 дітей було стягнуто 160 351 630 грн аліментів.

Міністерство юстиції визначило питання стягнення заборгованостей із виплати заробітної плати та аліментів як пріоритетні в органах юстиції та виконавчої служби.

За весь час реалізації ініціативи #ЧужихДітейНеБуває Міністерство юстиції стягнуло на користь українських дітей 6,9 млрд грн боргів зі сплати аліментів. Гроші отримали понад 900 тисяч маленьких українців.

Тільки з початку цього року діти отримали 2,3 млрд грн заборгованих коштів. Це на 700 мільйонів більше, ніж було стягнено за аналогічний період минулого року, коли виконавці Мін’юсту забезпечили повернення дітям 1,6 млрд грн заборгованості з аліментів.

Відносно майже 130 тисяч українців, які мають заборгованість більше 4 місяців, застосовано передбачені законами #ЧужихДітейНеБуває заборони виїжджати за межі країни, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати.

Стосовно 43 тисяч боржників складено постанови про притягнення до суспільно корисних робіт, а 14,8 тисячі неплатників оголошено у розшук.

Стосовно стягнення заборгованості з аліментів робота триває. Часто аліментні платежі є єдиним законним джерелом доходу осіб, на користь яких вони сплачуються. У випадку сплати аліментів на утримання неповнолітніх аліменти є їхньою власністю, як передбачено сімейним кодексом України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: