circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці розповіли про комунальні та транспортні негаразди у місті

09.07.2019, 13:59

text
Поділитися:

Ями на дорогах, старі комунікації та будинки без ремонтів. Це ті проблеми, із якими запоріжці стикаються чи не щодня. Часто, аби вирішити свої комунальні негаразди, люди приходять і на особисті прийоми до депутатів. Щомісяця кожного другого понеділка збираються і в Комунарському районі разом із депутатом міськради та представником команди Володимира Буряка – Ігорем Чумаченком.

Багато років поспіль приватний сектор по вулиці Миколи Ласточкіна, що у Комунарському районі, був фактично відрізаний від міста. Дістатися центру або найближчої лікарні було досить складно. Кілька років тому зі своєю проблемою люди прийшли на особистий прийом до депутата міськради та представника команди Володимира Буряка Ігоря Чумаченка. З того часу він регулярно відвідує місцевих мешканців та обговорює із ними нагальні проблеми. А рік тому за ініціативи депутата тут облаштували кінцеву зупинку 33-го маршруту.

Проте хвилюють жителів Комунарського району не тільки транспортні питання, а й комунальні негаразди, проблеми із житловим фондом та розбиті дороги. Спіткали вони і мешканців будинку по вулиці Дослідна Станція, 88. Там якісної дороги не було від самого зведення будинку. Увесь цей час люди ходили кварталом лише по ґрунтовій стежці, яка вже давно вкрилась ямами. Тоді ситуацію під особистий контроль взяв Ігор Чумаченко. Щоб укріпити проїжджу частину, кілька тижнів тому туди завезли 40 тонн гранульованого шлаку.

Зі своїми зверненнями та пропозиціями, як покращити життя у Комунарському районі, на особистий прийом до депутата люди приходять кожного другого понеділка місяця. Обговорюють шляхи вирішення проблем та розповідають про вже виконані роботи. І таке спілкування має свої результати.

Ігор Чумаченко зазначив: протягом останніх 3-х років під керівництвом міського голови Володимира Буряка у місті діє низка програм, спрямованих на оновлення житлового фонду та розвиток інфраструктури, які дозволяють зробити життя запоріжців більш комфортним. Однак міських коштів не завжди вистачає на реалізацію всіх задумів.

Загалом під час особистого прийому депутат зустрівся із кількома десятками жителів Комунарського району. Та пообіцяв у найкоротший термін вирішити найбільш проблемні питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: