circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці стали частіше травмуватися на виробництві

01.06.2018, 10:35

text
Поділитися:

Рівень виробничого травматизму та проведення профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві розглянули учасники засідання обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провела заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірина Разуваєва, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Аналіз стану виробничого травматизму свідчить, що в Україні протягом останніх років збільшується кількість нещасних випадків на виробництві, в тому числі зі смертельними наслідками. За інформацією виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, до відділень управління протягом 2017 року надійшло на 11,6% більше (у порівнянні з 2016 роком) повідомлень про нещасні випадки на виробництві, кількість потерпілих внаслідок нещасних випадків збільшилася на 13%.

Основними причинами нещасних випадків залишаються невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових обов’язків. Іншими причинами травмування працівників є порушення виробничої і трудової дисципліни, вимог безпеки праці під час експлуатації обладнання, устаткування, механізмів, допуск до роботи без навчання та перевірки знань з охорони праці, відсутність або недосконалість системи управління охороною праці, незадовільна організація виробництва, низький рівень відповідальності за безпеку праці як керівництва підприємств, так і працівників.

До основних травмонебезпечних галузей економіки відносяться металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування; транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність; виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів; охорона здоров’я.

Учасники засідання також обговорили питання безпеки громадян при проживанні або відвідуванні об’єктів з масовим перебуванням людей. Особливу увагу до цієї теми привернули надзвичайні події, які сталися у вересні минулого року в м. Одеса та в березні поточного року в м. Кемерово Російської Федерації. Проведені у 2017 році обстеження таких об’єктів виявили певну низку порушень, які створюють небезпеку для громадян.

Перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей щодо виконання вимог пожежної безпеки в Запорізькій області тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: