circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці стали краще сплачувати за комунальні послуги

14.06.2018, 10:26

text
Поділитися:

Стан розрахунків населення за житлово-комунальні послуги і заборгованості населення за послуги галузі розглянули учасники обласної селекторної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Рівень розрахунків населення за житлово-комунальні послуги значно впливає на роботу підприємств галузі. На сьогодні у зв’язку з існуючою проблемою з відшкодуванням державою пільг та субсидій особливу увагу необхідно звернути на рівень розрахунків населення за житлово-комунальні послуги, – наголосив Віктор Скобліков.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко повідомив, що рівень розрахунків населення за всі види житлово-комунальних послуг за станом на 01.05.2018 становить 81,8 %, що на 13,6% більше у порівнянні з 01.04.2018. Таким чином, борг населення на кінець звітного місяця становить 1,978 млрд. грн., що на 213 млн. грн. менше у порівнянні з початком квітня.

За послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання населення розрахувалося на 87%, що на 17,3% вище у порівнянні з минулим місяцем. Сума боргу сягає 786 млн. грн., що на 150 млн. грн. менше у порівнянні з 01.04.2018.

Рівень розрахунків населення області за послугу з водопостачання та водовідведення становить 89,9 %, що на 5,3 % вище, ніж у квітні. Накопичено борг 108,7 млн. грн., що на 2,6 млн. грн. менше.

За даними ПАТ «Запоріжгаз», рівень розрахунків безпосередньо населення області за спожитий природний газ становить 70%, у зв’язку з чим заборгованість складає 201,5 млн. грн., що у порівнянні з квітнем менше на 79,7 млн. грн. За інформацією ДП «Газ Мелітополь», населення у м. Мелітополь та Мелітопольському, Веселівському, Приазовському районах розрахувалося на 95,1%, заборгувавши 22 млн. грн.

На низькому рівні залишаються розрахунки населення за послугу з утримання будинків – 81,3%, що на 1,9 % менше у порівнянні з 01.04.2018. У результаті накопичено борг у сумі 199,8 млн. грн., що на 25,1 млн. грн. більше у порівнянні з попереднім місяцем.

За послугу з вивезення побутових відходів населення області сплатило 87,5%, борг на кінець звітного місяця становить 28,2 млн. грн.

Підбиваючи підсумки, заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков наголосив, що на сьогодні ситуація з розрахунками населення за житлово-комунальні послуги покращується, але потребує постійної роботи, тому керівники територій мусять вжити заходів щодо активізації підприємствами житлово-комунального господарства роботи з покращення стану розрахунків, а саме: укласти з боржниками договори на реструктуризацію боргу; провести з ними роз’яснювальну роботу, а також позовну роботу щодо стягнення заборгованості у судовому порядку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: