circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжці вчилися малювати настрій

28.11.2018, 19:37

text
Поділитися:

Малюємо настрій. Майстер-клас з малювання відбувся у школі третього віку. Вона діє у Запоріжжі вже кілька років. Відвідують школу переважно городяни, котрі перебувають на заслуженому відпочинку. Для них це не лише можливість займатися творчістю, а й поспілкуватися один з одним.

74-річна Тетяна малює свій настрій фарбами на вологому папері. Каже: для неї це арт-терапія, своєрідна можливість зняття психологічної напруги. Жінка не художник, і ніколи не займалася професійно малюванням. Зараз намагається фарбами зобразити свій настрій. У такий спосіб виражає емоції.

Також відвідувачі школи двічі на тиждень займаються вивченням німецької мови. Опановують навички спілкування на вулиці, у магазині та інших громадських місцях. Євген у групі займається не так давно, але вже багато що осягнув. Каже: для нього кращому засвоєнню німецької сприяє невелика кількість людей в групі.

Творчістю та вивченням мови у товаристві займатимуться й надалі. Відвідувачі кажуть: для них це арт-терапія та можливість з легкістю та бездоганно оволодіти німецькою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: